Idea Getin Leasing

Idea Getin Leasing to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm leasingowych, które od lat działają na terenie Polski. Ten profesjonalny specjalista oferuje bardzo atrakcyjne opcje finansowania dla polskich przedsiębiorców.

Jeśli szukasz sposobu na obniżenie wydatków ponoszonych na energię w firmie to koniecznie zapoznaj się z ofertą finansowania instalacji fotowoltaicznych, która jest dostępna wśród różnych produktów finansowych firmy Idea Getin Leasing. Nasza firma współpracuje od długiego czasu z Idea Getin Leasing, dlatego możemy zagwarantować Ci wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Bardzo ważne oraz korzystne jest to, że inwestycja w instalację fotowoltaiczną rozłożona jest na pewien czas co pozwala rozdzielić całość kwoty na przystępne dla Twojej firmy raty. Dodatkowo nie musisz zamrażać żadnych środków finansowych dzięki czemu Twoja firma nie zostanie obciążona. Nie bez znaczenia jest także fakt, że instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci ograniczyć znacznie wydatki związane z poborem prądu i wykorzystaniem energii w firmie.

Chcesz zapoznać się ze sprawdzonym sposobem ograniczającym koszty związane z prowadzeniem własnej firmy?

To właśnie poniżej znajdziesz idealnie dopasowaną dla siebie opcję.

Oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla:

spółek osobowych oraz kapitałowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, osób prowadzących własne gospodarstwo rolne, a także fundację oraz stowarzyszenie. Z oferty skorzystać mogą również Jednostki Samorządu Terytorialnego.

Santander Bank Polska

Santander Bank Polska to jeden z najbardziej znanych i nowoczesnych banków działających w Polsce.

Prowadzisz mały lub średni biznes? A może pragniesz zmniejszyć koszty i wydatki związane z wykorzystaniem energii? Jeśli chcesz skorzystać z odnawialnych źródeł energii słonecznej, ale przeszkodą w zakupie systemu fotowoltaicznego są finanse to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Nasza firma SunSol wraz z bankiem Santander pomoże Ci przeskoczyć taki problem. W Twoim imieniu możemy uzyskać dla Ciebie najlepsze warunki leasingu instalacji fotowoltaicznej. Potrzebny jest nam jedynie numer NIP Twojej firmy. Jeśli prowadzisz firmę, która jest wiarygodna i rzetelna – możesz spodziewać się bardzo korzystnych warunków umowy. Jeśli jednak dopiero co założyłeś własną działalność to nic straconego! Dla nas jest ważne, że zechciałeś zainwestować w instalację fotowoltaiczną, która sprawi, że środowisko zyska wiele dobrego. Dlatego też dopasujemy ofertę kredytową pod Twoje indywidualne potrzeby.