Systemy fotowoltaiczne to dość korzystne rozwiązanie, które umożliwia zaoszczędzenie sporych kwot pieniędzy za energię wykorzystywaną w firmie czy gospodarstwie domowym. Na początku jednak nie obędzie się bez zainwestowania pewnej kwoty pieniędzy na rzecz zamontowania całego systemu w danym obiekcie. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki wydatek, dlatego też dość ciekawą opcją jest kredyt na fotowoltaikę.

Aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów, a także zapewnić szeroki dostęp do odnawialnych źródeł energii nasza firma rozpoczęła współpracę ze znanymi bankami, które stawiają aktualnie na instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Współpracujemy z trzema ważnymi bankami, które oferują niskooprocentowane pożyczki na panele fotowoltaiczne.

Decyzję o rozpoczęciu współpracy z niżej wymienionymi bankami, które oferują dotacje do ogniw fotowoltaicznych podjęliśmy przede wszystkim ze względu na dobro naszych klientów. Daje to im szereg możliwości i ułatwia rozpoczęcie inwestycji. Dla nas najważniejsi są klienci, dlatego postaraliśmy się wyselekcjonować takie oferty, które spełnią nawet największe ich wymagania.

Korzystając z kredytu na panele fotowoltaiczne możesz cieszyć się:

  • darmowym pozyskiwaniem naturalnej energii słonecznej
  • zyskami, które wynikają ze sprzedaży nadwyżek wyprodukowanego prądu do sieci

Dofinansowania na fotowoltaikę

Oczywiście kredyty i pożyczki nie stanowią jedynej opcji w zakresie pozyskania finansowania na panele fotowoltaiczne. Gorąco polecamy zapoznanie się z informacjami dotyczącymi dofinansowań na odnawialne źródła energii. Takie informacje dostępne są na naszej stronie www.

Chcąc zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów rozpoczęliśmy współpracę z aż trzema znanymi bankami, które wspierają inwestowanie w odnawialne źródła energii OZE. Podejmując taką współpracę pragnęliśmy zagwarantować swoim klientom najlepsze warunki. Analizując różne oferty wybraliśmy te, które w największym stopniu będą mogły zaspokoić wymagania klientów.

BGŻ BNP Paribas

Głównym celem banku BGŻ BNP Paribas jest aktualnie oferowanie klientom nowoczesnych opcji finansowych. Takim innowacyjnym rozwiązaniem jest między innymi kredyt inwestycyjny o nazwie Zielona Energia. To właśnie ten kredyt pozwala finansować na przykład instalacje fotowoltaiczne, które mogą odmienić naszą przyszłość.

Z kredytu Zielona Energia skorzystać mogą osoby prowadzące działalność gospodarczą lub podejmujące takie działanie. Warunkiem jest działanie w zakresie wytwarzania energii, która pochodzi z naturalnych źródeł odnawialnych.

Korzyścią podjęcia kredytu Zielona Energia jest uzyskanie niskiego niepocertowania, a także zapewnienie sobie długiego okresu kredytowania. Dodatkowo atutem jest tu indywidualnie ustalany zarys zasad dotyczących spłaty kapitału.

Bank Ochrony Środowiska

Celem działania Banku Ochrony Środowiska jest dobro czynione w kierunku środowiska naturalnego. Bank oferuje zatem bardzo atrakcyjny kredyt na instalacje fotowoltaiczne skierowany do osób fizycznych. Oprocentowanie kredytu zależne jest od całkowitego okresu kredytowania, ale zawsze jest niskie. Współpraca pomiędzy naszą firmą SunSol, a BOŚ Bankiem pozwoliła uprościć proces ubiegania się o panele fotowoltaiczne dotacje jak też zagwarantowała szerszy dostęp do oferty. Po zgłoszeniu chęci skorzystania z kredytu na fotowoltaikę lub pompę ciepła główna centrala BOŚ Banku kieruje klienta do najbliższej placówki. To właśnie w danym oddziale klient może załatwić wszystkie formalności, a w razie wątpliwości może zgłosić się do pomoc do doradców z SunSol.

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej w postaci atrakcyjnego kredytu to :

a)   Dokument tożsamości (w przypadku obcokrajowców wymaga się także drugiego dokumentu z aktualnym zdjęciem)

b)   Wniosek o udzielenie pożyczki wraz z załączoną Kartą informacyjną

c)    Zaświadczenie o uzyskiwanych zarobkach, razem z wyciągiem z konta bankowego – za okres trzech miesięcy wstecz

d)   Dokument, który stanowi potwierdzenie posiadania prawa własności do danej nieruchomości, na której ma powstać instalacja fotowoltaiczna

e)   Faktura pro forma lub ogólny kosztorys, a także rachunek bankowy, który ma posłużyć do wykonania przelewu środków z przyznanego kredytu

Zdolność kredytowa danego podmiotu analizowana jest w oparciu o złożone dokumenty i wniosek. Pod uwagę bierze się także dołączoną kartę informacyjną. Bank ma dwa dni na podjęcie ostatecznej decyzji. Do wypłaty przyznanych środków dochodzi po podpisaniu umowy kredytowej, a także dostarczeniu numeru rachunku bankowego.

CréditAgricole

CréditAgricole często nazywany jest potocznie Zielonym Bankiem. Dlaczego? Niegdyś była to spółdzielcza kasa rolników. Dzisiaj jest to jednak duży i znany międzynarodowy bank. Dla nas bardzo ważny jest Twój czas. Z tego powodu podjęliśmy pewne kroki, które pozwoliły nam nawiązać atrakcyjną i korzystną dla Ciebie współpracę z bankiem CréditAgricole. Wszystkie formalności i kwestie dotyczące przyznania kredytu na panele fotowoltaiczne możesz od dzisiaj załatwić za pośrednictwem naszej firmy! Czyż to nie wygodne rozwiązanie? Oferowany przez nas kredyt ratalny skierowany jest do osób indywidualnych oraz firm. Naszym priorytetem jest dobro klienta, dlatego staramy się by warunki kredytowania były zawsze najlepsze i dostosowane do indywidualnych potrzeb.